Friday, July 28, 2006

Telasli-Yorgun-Acemi gunler
Nail Emre hayatimiza katilali herseyden once uykusuz geceler basladi.Birkac gun gece ve gunduzu karistirinca minik oglumuz, bizi de serseme cevirdi...Ama yine de Allah oyle bir enerji veriyor ki, baska birsey icin olsa mumkun degil uykumu bozup da kalkamam. 3 gun once dr a goturduk.Hepatit asisi oldu.Hic aglamadi yavrucum, cok akilli durdu. Artik gunden gune buyudugunu gorebiliyorum. Hergun daha da guzellesiyor sanki. Sadece gozlerindeki capak problemi devam ediyor.Onun icin de bir pomad aldik onu suruyoruz simdilik.Yakinda duzelecek insallah.Ismail 15 gun yok.Geldiginde kimbilir ne kadar buyumus olacak minik tavsan.
Haftaya social security number icin tekrar arayacagiz.Insallah cikmis olur.Annemle birlikte TR ye gidebilmeyi cok istiyorum. Bakalim gunler bize ne gosterecek.

1 comment:

betul said...

Canım benim...Allah bebeğinizi hayırla büyütmek nasip etsin.Sağlıkla , analı babalı büyüsün inşallah.Çok tatlı... keyfini sür çok çabuk büyüyorlar.Sonraki zamanları da ayrı güzel ama bu zamanlarını görünce tekrar dogursam mı dedim yani...Uzuldüm biraz olaylı olmuş ama sonu güzel bitmiş.Çok öptüm bebeğini de seni de...gelince görüşürüz inş. sıkarım o bebeğinin her tarafını ...İsmail e ve annene de selamlar....